MELİKGAZİ'DE MAHALLE MUHTARLARI...    ...    "Canımız ve Malımız Size Emanet"    ...    Başkan Çelik'ten Sağlığa Destek    ...    Büyükşehir, İlçelere Yatırımda Hız Kesmiyor    ...    Kazakistan Milli Muhafız Birliği Genel Komutanı    ...    “Türkiye Şehitlerini Anıyor” Etkinliği    ...    Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar GÜLER'in Hakkâri/Yüksekova Bölgesi İnceleme ve Denetlemeleri    ...     Başkan Memduh Büyükkılıç,    ...    Melikgazi’den mülk satışları     ...    Büyükkılıç’ın Geçmiş Olsun Mesajı    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 20.07.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Melikgazi’den mülk satışları
K.T.O İle TMMOB Protokol İmzaladı
milletvekillerinin yemin törenine katıldı.
Anneler Ve Bebekleri Kocasinan’la Daha Mutlu
"Kayseri Gerekeni Yapmıştır"
Başkan Mustafa Çelik, 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi. ...
25-06-2018 12:17

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 24 Haziran seçimlerinin Türk demokrasi tarihine altın harflerle yazılacak bir seçim olduğunu söyledi. Kayseri’de oy kullanma oranının Türkiye ortalamasının da üzerine çıkarak yüzde 90’ları aştığını ifade eden Başkan Çelik, “Tüm hemşehrilerime demokrasi şölenine yapmış oldukları katkı için teşekkür ediyorum” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, seçim sonuçlarını AK Parti İl Başkanlığı’nda takip etti. Seçim sonuçları açıklandıktan sonra parti önündeki vatandaşlara hitap eden ve Kayseri halkına teşekkür eden Başkan Çelik, Türkiye’nin önünde yeni bir dönemin olduğunu belirtti.
“KATILIM ORANIMIZ YÜZDE 90’LARI AŞTI”
Seçimlerle ilgili yapmış olduğu değerlendirmede özellikle Kayseri’deki katılım oranının altını çizen Başkan Çelik, “Şehrimizdeki oy kullanma oranı Türkiye ortalamasının 2-3 puan üzerine çıkarak hem Cumhurbaşkanlığında hem de milletvekili genel seçimlerinde yüzde 90’ların üzerine çıkmıştır. Bu tablo şehrimizin demokrasiye olan bağlılığını bir kez daha göstermiştir. Hemşehrilerimizi, iradelerini sandığa yansıtma konusunda göstermiş oldukları hassasiyet nedeniyle tebrik ediyorum. Şehrimiz ve hemşehrilerimiz Türkiye’deki demokrasi şölenine en güzel şekilde katkı vermiştir” dedi.
“KAYSERİ EN BÜYÜK DESTEĞİ VEREN İLLER ARASINDA”
Türkiye’nin yeni dönem için tercihini yaptığını ifade eden ve Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sistemi’nin ilk Cumhurbaşkanı olarak Recep Tayyip Erdoğan’ın seçildiğini hatırlatan Başkan Çelik, “Ülkemizi çok daha aydınlık yarınlara taşıyacak olan Sayın Cumhurbaşkanımıza gösterdikleri teveccüh ve verdikleri destekten dolay hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Şehrimiz, Konya, Kahramanmaraş, Erzurum ve Sakarya ile birlikte Sayın Cumhurbaşkanımıza en büyük desteği veren beş büyükşehirden birisi olmuştur. Değerli hemşehrilerimiz, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a verdikleri oylarla istikrardan, istikbalden ve istiklalden yana tavır koymuştur. Tüm hemşehrilerimize verdikleri destek nedeniyle şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.
“BİRLİK VE BERABERLİK ZAMANI”
Kayseri’de seçim sürecinin huzurlu ve olgun bir şekilde geçtiğini belirten ve bu huzura destek veren herkese teşekkür eden Başkan Mustafa Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü: “Artık sadece Cumhur İttifakı’nın değil tüm milletimizin Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın etrafında kenetlenmesi gerekir. Türkiye, yeni sistemle birlikte yeni bir kalkınma hamlesi başlatacaktır. Bu anlamda ülkemizin çok daha güzel yarınlara ulaşması için birlik beraberlik içerisinde Sayın Cumhurbaşkanımıza güç vermeliyiz. Tek ses, tek yürek olmalıyız ki bu ülkeyle hiçbir gücün baş edemeyeceğini tüm dünya görsün.”
“SEÇİM BİTTİ, YATIRIM BİTMEZ”
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri’yi çok daha huzurlu ve konforlu bir şehir yapmak için seçim döneminde de hız kesmeden çalıştıklarını söyledi. Ulaşımdan alt yapıya, kentsel dönüşümden sosyal tesislere, ilçelere yatırımdan yeşil alana kadar her alanda yoğun bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Mustafa Çelik, artan tempoyla gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.   

Etiketler :
"Kayseri - Gerekeni - Yapmıştır" -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 20.07.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net