“Kudüs’ün Sahipsiz Olmadığını Tüm Dünyaya Gösterdik”    ...    Kuşçu Marina Yeni Sezona Hazırlanıyor    ...    490 Metre Uzunluğunda İstinat Duvarı    ...    "Yapılması Gereken Her Yatırımı Yapıyoruz"    ...    Sahabiye'de Sözleşme İmzalandı    ...     Başkan'dan Teşekkür    ...    Eğitimden Geçemeyen Sürücü Olmayacak    ...    "Çocuklarımız İçin Ne Gerekiyorsa Yaparız"    ...    Kayseri Gaz Develi Ofisinden Kan Bağışı Kampanyası    ...    Köylerde Yol ve Parke Çalışmaları Devam Ediyor    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 14.12.2017
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Kudüs Bizim Kanayan Yaramız
İlçemizde Kentsel Dönüşüm Devam Ediyor
KOSGEB eğitimine katılanlara belgeleri verildi
Büyükkılıç Camikebir Esnafını Ziyaret Etti
"Hayatınızı Kolaylaştırmak Boynumuzun Borcu"
Başkan Çelik, Engelli Yazarlar İlknur Peder ve Kadir Can Gökalp ile bir süre görüştü. ...
Güncel 02-12-2017 09:45

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü haftasında yazmış oldukları kitaplarıyla Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden Bedensel Engelli İlknur Peder ve Kadir Can Gökalp ile görüştü. Başkan Çelik, hayatlarından engelleri kaldırarak önemli çalışmalar yapan Peder ve Gökalp’i kutladı.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Nevzat Özer, Sosyal Farkındalık Federasyonu Genel Başkanı Kadir Can Gökalp ve Psikolog İlknur Peder Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti.   

Doğuştan iki kolu ile bir bacağı olmayan ve 18 yaşından sonra tüm okulları dışarıdan bitirerek üniversite mezunu olan Psikolog İlknur Peder, Başkan Mustafa Çelik’e “Elim Sende” isimli kitabını imzaladı. Hayatı boyunca göstermiş olduğu azmi nedeniyle İlknur Peder’i tebrik eden Başkan Çelik, kitabı en kısa sürede okuyacağını belirterek teşekkür etti.

Kendisini engellerin aşılmasına adayan Sosyal Farkındalık Federasyonu Genel Başkanı Kadir Can Gökalp de Başkan Çelik’i ziyaret ederek “Mevzuatımızda Engelli Hakları” adlı kitabını hediye etti. Kitabı inceleyen Başkan Çelik, Gökalp’e teşekkür etti.   
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Nevzat Özer de ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal anlamda önemli destekler verdiğini dile getiren Özer, bu destekler nedeniyle teşekkür etti. Bağlı oldukları bakanlığın yaralı ve hasarlı gönülleri tamir ettiğini ifade eden Özer, devletin şefkatli yüzü olmak için çalıştıklarını söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de yerel yöneticiler olarak her zaman farklı engel gruplarının yanında olmaya çalıştıklarını dile getirdi. Engellilerin hayata tutunmalarının önemine de değinen Başkan Çelik, “Engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak her türlü tedbiri almak ve fiziki imkanları düzenlemek boynumuzun borcu. Ancak, engellilerimizin kendi engellerini kaldırarak hayata tutunmaları her şeyin önünde” diye konuştu.
 

Etiketler :
"Hayatınızı - Kolaylaştırmak - Boynumuzun - Borcu" -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 14.12.2017
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net