300 Koyun Projesi'nde Başvurular Başladı    ...    Dolar Ne Kadar?    ...    Hazırlıklarımız Devam Ediyor    ...    “Alın terinden akıl terine dönüşümü yaşıyoruz”    ...    Kasımpaşa Maçı Hazırlıkları Devam Ediyor    ...    Başbakan Yıldırım ile ülkemize resmi ziyarette bulunan Makedonya Cumhurbaşkanı Giorge Ivanov Çankaya Köşkü’ndeki çalışma yemeğinde biraraya geldi.    ...    Başbakan Yıldırım, Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde "Çiftçilerimiz Milletin Evinde Cumhurbaşkanımız ile Buluşuyor" programına katılarak konuşma yaptı.    ...    Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: “Zeytin Dalı Harekâtı Kararlılıkla Sürdürülecektir”    ...    “Dostlarımızın da Desteğiyle FET֒yü Balkan Coğrafyasından Söküp Atacağız”    ...    Emine Erdoğan, Makedonya Cumhurbaşkanı Gjorge İvanov’un Eşi Maja İvanova ile Bir Araya Geldi    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 22.02.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Kupa Kolleksiyoncusu Melikgazi Belediyespor Şampiyon Takımlardan Onursal Başkan
kayseri’nin ihracat hedefi 5 milyar dolar...
kayseri il emniyet müdürlüğü çocuk şube müdürlüğü faaliyetleri
Sivas Suşehri’nde Anaokulunun Açılışına Katıldı
"Hayatınızı Kolaylaştırmak Boynumuzun Borcu"
Başkan Çelik, Engelli Yazarlar İlknur Peder ve Kadir Can Gökalp ile bir süre görüştü. ...
Güncel 02-12-2017 09:45

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü haftasında yazmış oldukları kitaplarıyla Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden Bedensel Engelli İlknur Peder ve Kadir Can Gökalp ile görüştü. Başkan Çelik, hayatlarından engelleri kaldırarak önemli çalışmalar yapan Peder ve Gökalp’i kutladı.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Nevzat Özer, Sosyal Farkındalık Federasyonu Genel Başkanı Kadir Can Gökalp ve Psikolog İlknur Peder Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti.   

Doğuştan iki kolu ile bir bacağı olmayan ve 18 yaşından sonra tüm okulları dışarıdan bitirerek üniversite mezunu olan Psikolog İlknur Peder, Başkan Mustafa Çelik’e “Elim Sende” isimli kitabını imzaladı. Hayatı boyunca göstermiş olduğu azmi nedeniyle İlknur Peder’i tebrik eden Başkan Çelik, kitabı en kısa sürede okuyacağını belirterek teşekkür etti.

Kendisini engellerin aşılmasına adayan Sosyal Farkındalık Federasyonu Genel Başkanı Kadir Can Gökalp de Başkan Çelik’i ziyaret ederek “Mevzuatımızda Engelli Hakları” adlı kitabını hediye etti. Kitabı inceleyen Başkan Çelik, Gökalp’e teşekkür etti.   
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Nevzat Özer de ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal anlamda önemli destekler verdiğini dile getiren Özer, bu destekler nedeniyle teşekkür etti. Bağlı oldukları bakanlığın yaralı ve hasarlı gönülleri tamir ettiğini ifade eden Özer, devletin şefkatli yüzü olmak için çalıştıklarını söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de yerel yöneticiler olarak her zaman farklı engel gruplarının yanında olmaya çalıştıklarını dile getirdi. Engellilerin hayata tutunmalarının önemine de değinen Başkan Çelik, “Engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak her türlü tedbiri almak ve fiziki imkanları düzenlemek boynumuzun borcu. Ancak, engellilerimizin kendi engellerini kaldırarak hayata tutunmaları her şeyin önünde” diye konuştu.
 

Etiketler :
"Hayatınızı - Kolaylaştırmak - Boynumuzun - Borcu" -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 22.02.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net